Organisatie

Raadsnet
HOME  |  Organisatie

Het bestuur van de gemeente Haren is dualistisch; de gemeenteraad zorgt voor het algemeen bestuur en het college van Burgemeester en Wethouders voor het dagelijks bestuur en het voorbereiden van de besluitvorming in de raad. De raad heeft een volksvertegenwoordigende, kaderstellende en controlerende rol. De rekenkamercommissie ondersteunt de raad bij het uitvoeren van de controlerende rol.

De gemeenteraad van Haren telt 17 leden, welk momenteel over 7 fracties zijn verdeeld:

De raad

M.J. (Marjan) Bachman-Mulder

M.J. Bachman-Mulder
M.J. (Marjan) Bachman-Mulder
FunctieFractievoorzitter
Mobiel nummer+31 6 25 25 55 33
E-mailadresm.bachman@haren.nl
Nevenfuncties
  • -
Politieke partijDemocraten '66

W. (Will) Legemaat

W. Legemaat
W. (Will) Legemaat
FunctieGemeenteraadslid
AdresEmmalaan 3c
9752KR  Haren
Telefoonnummer+31 50 534 96 21
E-mailadresw.legemaat@haren.nl
Nevenfuncties
  • -
Politieke partijDemocraten '66

P.A. (Peter) Hidding

P.A. Hidding
P.A. (Peter) Hidding
FunctieGemeenteraadslid
AdresRijksstraatweg 103
9752BA  Haren
Mobiel nummer+31 6 49 66 91 45
E-mailadresp.a.hidding@haren.nl
Nevenfuncties
  • Consulent bemiddeling en coaching  bij de Gemeente Groningen
Politieke partijDemocraten '66

R.J.J. (Rogier) van der Heijden

R.J.J. van der Heijden
R.J.J. (Rogier) van der Heijden
FunctieGemeenteraadslid
AdresEmdaborg 12
9751SJ  Haren
Telefoonnummer+31 50 534 30 51
Mobiel nummer+31 6 30 98 01 57
E-mailadresr.j.j.vanderheijden@haren.nl
Nevenfuncties
  • Zelfstandig ondernemer (detailhandel)
Politieke partijDemocraten '66

C.H.L. (Céline) Fenijn

C.H.L. Fenijn
C.H.L. (Céline) Fenijn
FunctieGemeenteraadslid
AdresDe Brinken 51
9752BZ  Haren
Telefoonnummer+31 50 534 89 31
E-mailadresc.h.l.fenijn@haren.nl
Nevenfuncties
  • Directeur-eigenaar van een cursusbureau voor academici
Politieke partijDemocraten '66

M. (Meinard) Wolters

M. Wolters
M. (Meinard) Wolters
FunctieFractievoorzitter
AdresKroonkampweg 29
9752KG  Haren
Mobiel nummer+31 6 12 76 02 39
E-mailadresm.wolters@haren.nl
Nevenfuncties
  • JPvandenBent stichting te Deventer, Begeleider lokatie Surhuisterveen

  • Lid van de landelijke medezeggenschapsraad van Kentalis

Politieke partijGezond verstand Haren

E.N. (Esther) Wiersema

E.N. Wiersema
E.N. (Esther) Wiersema
FunctieGemeenteraadslid
AdresJonkerpad 18
9753CH  Haren
E-mailadrese.n.wiersema@haren.nl
Nevenfuncties
  • Eigenaar Jos Coiffures
  • Vrijwilliger “Haren Bruist”
Politieke partijGezond verstand Haren

S.A.L. (Fred) Dellebarre

S.A.L. Dellebarre
S.A.L. (Fred) Dellebarre
FunctieGemeenteraadslid
AdresViermat 10
9753KW  Haren
Telefoonnummer+31 50 526 70 69
E-mailadress.a.l.dellebarre@haren.nl
Nevenfuncties
  • Allied Packaging BV, Mede oprichter Allied Packaging
  • Bestuur GVH
Politieke partijGezond verstand Haren

I. (Ietje) Jacobs-Setz

I. Jacobs-Setz
I. (Ietje) Jacobs-Setz
FunctieFractievoorzitter
AdresKlaverlaan 10
9753BM  Haren
Telefoonnummer+31 50 577 83 86
E-mailadresi.jacobs@haren.nl
Nevenfuncties
  • Manager C&I CJIB, Ministerie van Justitie
  • Lid Jeugdbestuur GHHC Groningen
  • Voorzitter MR CBS de Borg
Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

A. (Arnold) Bergsma

A. Bergsma
A. (Arnold) Bergsma
FunctieGemeenteraadslid
AdresHortuslaan 11
9751 BE  Haren
Mobiel nummer0650508024
E-mailadresa.bergsma@haren.nl
Nevenfuncties
  • Ondernemer en bestuurder bij Webfactor bv

Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

J.T. (Jacob) Boonstra

J.T. Boonstra
J.T. (Jacob) Boonstra
FunctieFractievoorzitter
AdresFazantenlaan 30
9751EV  Haren
Telefoonnummer+31 50 280 22 56
E-mailadresj.t.boonstra@haren.nl
Nevenfuncties
  • Senior Financieel Adviseur bij de gemeente Westerveld
Politieke partijChristen Democratisch Appèl

G.K. (Gerrit) Boersma

G.K. Boersma
G.K. (Gerrit) Boersma
FunctieGemeenteraadslid
AdresMiddelhorsterweg 5
9751TA  Haren
Telefoonnummer+31 50 534 92 62
E-mailadresg.k.boersma@haren.nl
Nevenfuncties
  • -
Politieke partijChristen Democratisch Appèl

T.G. (Ton) Sprenger

T.G. Sprenger
T.G. (Ton) Sprenger
FunctieFractievoorzitter
AdresLaagveld 94
9753KC  Haren
Telefoonnummer+31 50 534 35 67
E-mailadrest.g.sprenger@haren.nl
Nevenfuncties
  • Procescoördinator Vereniging Groninger Gemeenten gedetacheerd vanuit gemeente Ten Boer
  • Lid Klachtencommissie Bureau Land Groningen (trainings- / advies- / opleidingsorganisatie)
  • Partner T&T creatieve communicatie
Politieke partijPartij van de Arbeid

L.M. (Lammie) Schuiling

L.M. Schuiling
L.M. (Lammie) Schuiling
FunctieGemeenteraadslid
AdresWaterhuizerweg 72
9753HS  Haren
Telefoonnummer+31 50 534 63 50
E-mailadresl.m.schuiling@haren.nl
Nevenfuncties
  • Docent VSO school Guyot (Kentalis)
  • Project Tasty Europe
  • Pilot Passend Onderwijs
  • MR lid
  • Regio MR lid
  • BABS
Politieke partijPartij van de Arbeid

J. (Hans) Sietsma

J. Sietsma
J. (Hans) Sietsma
FunctieFractievoorzitter
AdresEreprijsweg 8
9753AS  Haren
Mobiel nummer+31 6 29 56 12 76
E-mailadresj.sietsma@haren.nl
Nevenfuncties
  • Zelfstandig organisatie adviseur
  • Docent Hanzehogeschool Groningen
  • Voorzitter MR Parcival College
  • Voorzitter OPR Samenwerkingsverbanden Passend Onderwijs Groningen (20.01)
Politieke partijGroenLinks

B.E. (Barbara) Snabilié

B.E. Snabilié
B.E. (Barbara) Snabilié
FunctieGemeenteraadslid
AdresClusiusweg 1
9751PN  Haren
Telefoonnummer050 535 01 52
E-mailadresb.e.snabilie@haren.nl
Nevenfuncties
  • Ondernemer CongresEvent Media
  • Bestuursmedewerker GroenLinks Overijssel
  • Freelance notulist
  • Bestuurslid Humanitas Noord- Nederland
Politieke partijGroenLinks

D. (Dieta) Praamstra-Bos

D. Praamstra-Bos
D. (Dieta) Praamstra-Bos
FunctieFractievoorzitter
AdresKerklaan 41
9751NL  Haren
Mobiel nummer+31 6 30 84 26 49
E-mailadresd.praamstra-bos@haren.nl
Nevenfuncties
  • Medewerker huishoudelijk werk
  • Lid van de cliëntenraad van de Zonnehof
Politieke partijChristen Unie
Top